Poznaj mnie

Anna Lamik - dietetyk kliniczny

mgr Anna Lamik
dietetyk kliniczny, pedagog, diet coach

Witam, nazywam się Anna Lamik

 

Świadome podejście do żywienia to mój styl życia

 

Kilka lat temu zderzyłam się z moją pasją i sensem życia - żywienie człowieka! Żywienie staje się medycyną jutra. Jestem dyplomowanym dietetykiem klinicznym - absolwentką studiów w Śląskiej Wyższej Szkole Medycznej oraz dyplomowanym pedagogiem – absolwentką studiów na Uniwersytecie Śląskim w Katowicach, jak również certyfikowanym trenerem żywienia (diet coach'em).

 

Prywatnie jestem żoną wspaniałego męża i szczęśliwą matką dwójki cudownych synów.

 

        Jako dietetyk kliniczny z pasji do zdrowia i miłości do jedzenia – opracuję dla Ciebie indywidualny i naturalny plan żywienia. Fizjologiczny i etapowy, zgodny z Twoimi potrzebami, preferencjami żywieniowymi, umiejętnościami kulinarnymi, określonym budżetem i możliwościami czasowymi. Pozwalający utrwalić osiągnięty wynik wagowy przez odpowiednio wdrożony i konsekwentny etap „wychodzenia z diety”.

Bez suplementów, bez syntetycznych dodatków i pseudo spalaczy tłuszczu (dobrze wiemy, że takie nie istniej), bez gotowych przetworzonych lub sproszkowanych produktów udających zdrową żywność – zaplanuję dla Ciebie żywienie tylko w oparciu o naturalne produkty, smaczne i proste przepisy.


        Jako pedagog z powołania do edukowania i przekazywania rzetelnej, kompleksowej informacji w świecie wszechobecnego chaosu faktów – pomogę Ci usystematyzować pozyskaną wiedzę i odnieść konkretne zalecenia do Twojego przypadku – by pomóc Ci dokonywać właściwych i odpowiednich dla Ciebie wyborów żywieniowych.


        Jako trener żywienia (diet coach) posiadając wiedzę o żywieniu człowieka, metodach nauczania i pracy nad zmianą – pomogę Ci zrozumieć Twoje dotychczasowe wybory żywieniowe i wzbudzę motywację do zmiany.


        Jako żona i matka podzielę się troskami i rozterkami związanymi z żywieniem dzieci i męża ;-) oraz sposobami radzenia sobie w zapanowaniu nad organizacją żywienia rodziny :)